Medal MMM Wojtka Pawłowskiego Drukuj Email
Wpisany przez administrator
sobota, 18 marca 2017 18:28

Brązowy medal dla Wojtka Pawłowskiego w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików !

Podczas rozegranych tradycyjnie w Końskich Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegach przełajowych, brązowy medal na zupełnie nietypowym dla siebie dystansie 3000 m zdobył Wojtek Pawłowski. Po brązowym medalu halowych mistrzostw województwa, srebrnym w mistrzostwach województwa w biegach przełajowych to największe osiągnięcie młodego zawodnika w dotychczasowej karierze. Wojtek w ten sposób dołączył do grona naszych medalistów tej imprezy wśród których jest 2-krotny złoty medalista Kacper Gos czy późniejsza 5-krotna medalistka MP Justyna Wiązek.

Na piątej pozycji uplasowała się mocno przeziębiona Marcelina Mordaka ( 1500 m ) Marcelina, która ze względu na stan zdrowia początek rywalizacji pobiegła bardzo spokojnie, w końcówce biegu solidnie przyspieszyła i przesunęła się z 12 pozycji na piątą lokatę. Marcysia za rok obiecuje walkę o medale. Na czwartej pozycji bieg ukończył Mikołaj Kołodziński, były medalista sztafet przełajowych SZS. W barwach naszego klubu udanie zadebiutowała łodzianka Wiktoria Tomaszewska plasując się na punktowanej 9 lokacie. Ponadto punkty dla naszego klubu zdobywali Kuba Kozłowski, Piotrek Sitarek, Dominik Kieszek i Patrycja Sokołowska. Ogółem młodzicy zdobyli 9 punktów zajmując drugą lokatę w generalnej klasyfikacji. Od 4 lat nieprzerwanie jesteśmy na podium w tej rywalizacji ( dwa razy srebrny medal i dwa razy złoty )

Poprawiony: poniedziałek, 20 marca 2017 23:04