Przełaje w powiecie Drukuj Email
Wpisany przez administrator
niedziela, 30 kwietnia 2017 18:02

8 medali w mistrzostwach powiatu w biegach przełajowych

W ostatnim przełajowym akcencie w mistrzostwach powiatu zdobyliśmy 8 medali ( 4 złote, 2 srebrne i 2 brązowe ). Największą niespodziankę sprawił, będący nadal w wysokiej formie, Szymon Staroń, który w kategorii szkół średnich obiegał lokalnych rywali, zdobywając złoty medal na nietypowym dla siebie dystansie - 1500m. Trzeci, w niewielkiej odległości za Szymonem, był Maciek Budziński. Kolejny złote medale w kategorii gimnazjów zdobyła Magda Ciołak, bądąc bezkonkurencyjną na 1000m, a pod nieobecność Kacpra Gosa wśród chłopców najlepszy był Tomek Ambrozik. W kategorii szkół podstawowych duet Natalia Borowiec i Basia Woźniak podzielił się miejscami na podium. Tym razem lepsza była Natalia, a wśród klas IV srebro zdobyła Amelka Dobrowolska. W biegu chłopców brązowy medal zdobył Mario Barra-Strzemiński. Po tych zawodach grupa czołowych zawodników wyjechała na ostatnie zgrupowanie przed sezonem do Spały. Spędzą tam najbliższy tydzień.