Rewelacyjny występ Basi Wożniak ! Drukuj Email
Wpisany przez administrator
sobota, 13 października 2018 18:25

Basia Woźniak 1.43.41 w hali na 600 m !

Podczas zawodów "lekkoatletyka dla dzieci" w hali Rudzkiego Klubu Sportowego w Łodzi nasi młodzi zawodnicy zdobyli 6 medali ( 4 złote i 2 srebrne ) Rewelacyjnie spisała się 13-latka Basia Woźniak, która na dystansie 600 m uległa co prawda nieznacznie rywalce z Łodzi ale uzyskała znakomity rezultat 1.43.41 ! To nowy rekord życiowy Basi, na dodatek ustanowiony na trudnej technicznie hali. Godzinę później Basia zwyciężyła na dystansie 200 m z równie dobrym czasem 28,69 ! Po cichutku możemy mówić, że rośnie nam talent na miarę Justyny Wiązek i Magdy Ciołak.

Dwa medale zdobył Mario Barra - Strzemiński ( 13 lat ) Odwrotnie niż Basia Mario zwyciężył na 600 m ( 1.41.97 PB ) oraz był drugi na 200 m ( 28.33 PB ) To znakomita dwójka najmłodszego pokolenia w naszym klubie. Na sukcesy obydwojga będziemy liczyć w przyszłości bo obydwoje jak na razie rozwijają się nam obiecująco.

Kolejne dwa medale i to złote zdobył 11-latek Igor Łuczyński, który w młodszej kategorii wiekowej wręcz zdeklasował rywali na 60 m ( 8.84 ) wyprzedzając kolejnego rywala niemal o sekundę ! Na 200 m nabiegał 31.23 i to również wystarczyło do złota.

Na bieżni wystąpili również 9-latkowie Hania Winnicka i Maciek Gruszfeld na 60 i 200 m obydwoje czują się lepiej na dłuższych dystansach.

Poprawiony: sobota, 13 października 2018 19:00