Mistrzostwa Świata Masters Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
wtorek, 02 kwietnia 2019 20:28

Dobre występy Piotrka Kucharskiego i Radka Sekiety w MŚ Masters

 

 

Piotrek Kucharski i Radek Sekieta, reprezentanci naszego klubu startowali w Toruniu podczas Halowych Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce Masters.
Najwięcej emocji dostarczył nam Piotrek Kucharski, który w sztafecie 4 x 200 m wraz kolegami z reprezentacji kraju uzyskał znakomity cza...s 1.32.72 poprawiając Rekord Polski w kategorii M35 aż o 7 sekund. Ten wynik dawał wicemistrzostwo świata. Niestety biegnący na pierwszej zmianie Marcin Marcinkowski nadepnął na wewnętrzną linię toru co zgodnie z przepisami oznaczało dyskwalifikację o której dowiedzieliśmy się kilkanaście minut po biegu.
Piotrek biegał również indywidualnie na 200 m gdzie awansował do półfinału zajmując ostatecznie 15 lokatę.
Dobrze wypadł drugi z naszych zawodników Radek Sekieta, który indywidualnie na 400 m zajął wysoką 9 lokatę a w sztafecie M40 reprezentacja Polski z Radkiem w składzie uplasowała się na 5 pozycji.