Złoty medal Mistrzostw Polski w sztafecie ! Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
wtorek, 25 czerwca 2019 17:05

 

Złoty medal Mistrzostw Polski juniorów w sztafecie mieszanej 4 x 800 m !!!


Czwarty medal MP dla Magdy Ciołak, trzeci dla Szymona Staronia, drugi dla Maćka Budzińskiego, pierwszy dla Natalii Kowalskiej, szesnasty dla klubu a trzeci w tym roku, tym razem - ZŁOTY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI PZLA w Krakowie w sztafecie mieszanej 4 x 800 m !!!!
Czas 8.32.43 i przewaga ponad 5 sekund nad drugim zespołem. Prowadzenie od startu do mety na wszystkich zmianach. Maciek na najdłuższej zmianie do ostatnich metrów walczył o to by przekazać pałeczkę na pierwszej pozycji. Znakomity bieg Magdy Ciołak, która finiszem ostatniej prostej drugiej zmiany uciekła rywalom z Białegostoku na niemal 50 m. Dobra zmiana Natalii Kowalskiej, która by spełnić swoje sportowe marzenia przeniosła się z Łodzi do naszego klubu. Na ostatniej zmianie Szymon bez problemu przyprowadził zespół na "złotej" pozycji a rywale już nie podjęli walki.
Sztafety długie to zawsze była specjalność naszego klubu. Po wielu medalach w zawodach wojewódzkich i szkolnych wreszcie mieliśmy szanse zdobyć medal MP PZLA i perfekcyjnie to wykorzystaliśmy.