Kolejny City trail i świetna Martyna Sęczek Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
niedziela, 19 stycznia 2020 18:20

W 4 odsłonie ogólnopolskiego cyklu biegów przełajowych City Trail w Łodzi Magda Ciołak i Maciek Budziński na dystansie głównym 5 km, zajęli zgodnie z oczekiwaniami drugie lokaty uzyskując odpowiednio czasy 19.11 i 16.02. Maciek próbował tym razem zgubić rywali tempem ale nasz były reprezentant Grzesiek Petrusiewicz ( AZS Łódź ) jest na razie poza zasięgiem Maćka. Powoli wraca do formy 2-krotny triumfator tej imprezy nasz wychowanek Wojtek Sowik ( AZS Łódź ) który do Maćka stracił 20 sekund i w kolejnych startach może być groźnym rywalem. Magda i Maciek pewnie zmierzają po lokaty na podium w końcowej klasyfikacji. Są najmłodszymi uczestnikami rywalizacji ze ścisłej czołówki.
Znakomicie spisała się Martyna Sęczek w biegu młodzieżowym ( około 2 km ) Pewnie zwyciężyła z przewagą ponad 12 sekund nad najgroźniejszymi rywalkami, uzyskując drugi czas w historii tej trasy ( 6.32 ) Szybciej biegała tylko Magda Ciołak ( 6.30 w 2017 roku )
Rafał Sobstel na tym samym dystansie zajął trzecia lokatę ( 5.58 ) walcząc nie tylko z rywalami ale również z kontuzją stopy.