Rekordy klubu Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 19 lutego 2009 16:07

Rekordziści klubu

zawodnik wynik data miejsce
60 m
Patryk Wasiak 89 7.13 31.12.2007 Łódź

Michalina Warulik 00

Michalina Warulik 00

Marta Kowalczyk 92

8.49

8.50

8.71

17.01.2015

19.03.2013

10.02.2009

Łódź

Spała

Łódź

100 m
Patryk Wasiak 89 11.31 22.09.2007 Łódź

Michalina Warulik

Michalina Warulik 00

Klaudia Kozik 96

Marta Kowalczyk 92

13.34

13.67

13.69

13.75

06.06.2015

13.09.2014

09.06.2011

02.06.2007

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

200 m
Kamil Budziejewski 88 22.47 21.05.2007 Łódź
Marta Kowalczyk 92 27.41 02.06.2007 Łódź
300 m
Kamil Budziejewski 88 36.55 09.07.2007 Międzyzdroje
Marta Kowalczyk 92 40.69 10.06.2008 Kleszczów
400 m
Kamil Budziejewski 88 49.02 08.07.2006 Słupsk

Marta Kowalczyk 92

60.27

14.06.2008 Łódź
600 m

Paweł Dziki 94

Bartłomiej Michalak 87

1.22.04

1.23.72

05.05.2012

27.08.2005

Kutno

Warszawa

Magdalena Ciołak 01

Małgorzata Piotrowska 91

1.39.51

1.43.15

06.05.2017

24.05.2006

Aleksandrów Łódzki

Kleszczów

800 m

Wojciech Sowik 96

Wojciech Sowik 96

Paweł Dziki 94

Wojciech Sowik 96

Bartłomiej Michalak 87

 

1.53.18

1.54.85

1.55.27

1.55.56

1.55.91

 

27.02.2016

14.06.2015

09.06.2013

14.06.2014

03.06.2006

Spała

Łódź

Łódź

Łódź

Kielce

Magdalena Ciołak 01

Justyna Wiązek 94

2.17.78

2.21.83

27.05.2017

19.09.2009

Łódź

Łódź

1000 m

Wojciech Sowik 96

Wojciech Sowik 96

Wojciech Sowik 96

Wojciech Sowik 96

Wojciech Sowik 96

Wojciech Sowik 96

Wojciech Sowik 96

Paweł Dziki 94

Wojciech Sowik 96

Łukasz Florek 94

Rafał Zawitkowski 95

Bartłomiej Michalak 84

2.26.00

2.27.84

2.29.19

2.29.39

2.30.46

2.30.66

2.34.83

2.39.22

2.40.81

2.40.84

2.44.41

2.46.31

06.02.2016

31.01.2016

23.01.2016

07.02.2015

17.01.2015

18.01.2014

01.05.2013

05.01.2013

01.09.2012

01.10.2011

11.03.2011

29.09.2002

Spała

Spała

Łódź

Spała

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Aleksandrów

Łódź

Spała

Siedlce

Justyna Wiązek 94 2.57,26 30.04.2010 Poznań
1500 m

Wojciech Sowik 96

Wojciech Sowik 96

Wojciech Sowik 96

Wojciech Sowik 96

Wojciech Sowik 96

Łukasz Florek 94

Bartłomiej Michalak 87

3.52.48

3.55.11

3.58.50

4.02.34

4.04.18

4.10.35

4.11.21

12.02.2016

17.05.2014

24.01.2014

11.01.2014

28.07.2013

31.08.2012

24.09.2006

Toruń

Łódź

Spała

Łódź

Łódź

Aleksandrów

Warszawa

Magdalena Ciołak 01

Magdalena Ciołak 01

Justyna Wiązek 94

4.32.08

4.40.33

4.40.78

05.08.2017

24.06.2017

19.06.2010

Warszawa

Łódź

Kutno

2000 m

Wojciech Sowik 96

Wojtek Sowik 96

Wojciech Sowik 96

Wojciech Sowik 96

Łukasz Florek 94

Wojtek Sowik 96

Wojciech Sowik 96

5.21.06

5.29.65

5.37.12

5.55.15

6.07.33

6.13.50

6.18.34

28.01.2017

07.01.2017

05.01.2014

08.09.2013

12.02.2012

07.01.2012

17.09.2011

Spała

Łódź

Łódź

Aleksandrów Ł

Łódź

Łódź

Kielce

Justyna Wiązek 94 6.35.22 30.01.2011 Spała
3000 m
Justyna Wiązek 94 10.08.47 25.07.2010 Zielona Góra

Wojciech Sowik 96

Robert Chanckowski 93

8.43.22

9.26.83

16.05.2015

0.08.2013

Łódź

Łódź

5000 m

Wojciech Sowik 96

Robert Chanckowski 93

15.03.27

16.47.10

02.07.2017

20.05.2012

Suwałki

Łódź

10000 m

Wojtek Sowik 96

Wojtek Sowik 96

Robert Chanckowski 93

Robert Chanckowski 93

32.10

34.00

34.16

34.45

01.10.2017

06.09.2015

01.03.2014

08.09.2013

Kutno

Tomaszów Maz

Warszawa

Tomaszów Maz

Półmaraton

Robert Chanckowski 93

Tobiasz Olszak 96

Robert Chanckowski 93

1.16.01

1.21.51

1.23.01

29.03.2015

21.09.2014

21.06.2012

Warszawa

Łowicz

Skierniewice

Maraton

Robert Chanckowski 93

Robert Chanckowski 93

2.48.00

2.55.39

19.09.2013

14.10.2012

Warszawa

Poznań

Sztafeta 4 x100 m M

M. Szadkowski 90

Pi. Bińkowski 90

P. Wasiak 89

K. Budziejewski 88

44.62 21.05.2007 Łódź
Sztafeta 4 x 100 m K

M. Kowalczyk 92

K. Bors 93

A. Jarosińska 92

M. Piotrowska 91

57.55 24.05.2006 Kleszczów
Sztafeta 4 x 200 m M

K. Budziejewski 88

Pi. Bińkowski 90

Pa. Bińkowski 90

P. Wasiak 89

1.34.34 14.03.2007 Spała
Sztafeta 4 x 200 m K

A. Jarosińska 92

M. Piotrowska 91

D. Stankiewicz 92

M. Kowalczyk 92

1.58.37 14.03.2007 Spała
Sztafeta 4 x 400 m M

R. Brzostek 90

Pa. Bińkowski 90

M. Szadowski 90

Pi. Bińkowski 90
3.28.62 10.06.2007 Łódź
400 m ppł

Filip Mejer 01

Szymon Stefaniak 96

61.86

62.50

24.06.2017

13.09.2014

Łódź

Łódź

Poprawiony: niedziela, 01 października 2017 19:55