64 m Łukasza w OOM w przełaju Drukuj Email
Wpisany przez administrator
czwartek, 07 kwietnia 2011 15:12

W miniony weekend trójka naszych zawodników miała wziąć udział w Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych ( OOM ) w Bydgoszczy. Miała bo niestety z powodu kłopotów ze zdrowiem Justyna Wiązek nie stanęła na starcie i nie miała możliwości bronienia tytułu Mistrzyni Polski z ubiegłego roku. Wielka szkoda bo była doskonale przygotowana i patrząc na przebieg rywalizacji bez wątpienia stanęła by na podium. Pozostali dwaj nasi reprezentanci spisali się zadowalająco. Łukasz Florek w stawce 114 zawodników na dystansie 3000 m  zajął 64 m. W uzyskaniu lepszej lokaty przeszkodziły mu dolegliwości żołądkowe ale i tak to przecież pierwszy występ w kategorii chłopców z naszego klubu na MP w przełajach. Rafał Zawitkowski na tym samym dystansie był 96. Obydwu naszym zawodnikom należą sie słowa uznania gdyż dystans 3000 m to nie ich specjalność. Obydwaj najlepiej czują się w biegach średnich. Niedługo obydwu zobaczymy w pierwszym starcie na bieżni. 7 maja w Kutnie spróbują poprawić rekord klubu na 1000 m należący od niedawna do Rafała Zawitkowskiego ( 2.44.41 ) .

Poprawiony: czwartek, 07 kwietnia 2011 15:27