Pierwsze informacje Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
poniedziałek, 06 kwietnia 2009 21:59
Od dziś rozpoczynamy zamieszczanie informacji o wynikach sportowych klubu tenisa stołowego MLUKS "Dwójka". Klub ten powstał w 2004 roku i już bardzo aktywnie zaznaczył swoją obecność na sportowej mapie naszego miasta i nie tylko. Zawodnicy klubu liczą się w rywalizacji wojewódzkiej i krajowej. Bliższe informacje o samym klubie zamieścimy już niebawem.
Zamieszczanie informacji o tenisie stołowym jest efektem współpracy jaką nasze kluby podjęły w dziedzinie przekazywania informacji
o osiągnięciach i działalności sportowej.

W dn.17.04.2009 r. w Hali Sportowej OSIR odbędzie się Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego z udziałem 12 zawodników i zawodniczek z Boskovic ( Czechy ).
W dn. 18-19.04.2009 w Gdańsku odbędzie się Finał Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar PZTS i „PS” Żaków. Paulina Stachecka będzie rozstawiona z nr 3, a Diana Wrzosek z nr 4 . Są to aktualne pozycje zawodniczek na rankingowej liście krajowej.
Po podsumowaniu III Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego młodzicy MLUKS „ DWÓJKA” w punktacji klubowej zajmują III miejsce w Polsce na 336 klasyfikowanych drużyn.
Natomiast w klasyfikacji wojewódzkiej zawodnicy "Dwójki" zdeklasowali swoich rywali zajmując 5 pierwszych miejsc i tak odpowiednio:
1.    Przemysław Zwierz
2.    Arkadiusz Kukla
3.    Igor Misztal
4.    Jan Rochmiński
5.    Jakub Polański
Również młodziczki zajęły wysokie lokaty: Paulina Stachecka miejsce II i Diana Wrzosek miejsce III.
Poprawiony: wtorek, 07 kwietnia 2009 21:03