Po "remoncie" Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
niedziela, 19 kwietnia 2009 11:28

Odwiedzający naszą stronę bez wątpienia zauważyli jej nowy wizerunek. Po kłopotach związanych z serwerem zatrudniliśmy profesjonalną firmę dzięki której nie tylko możemy sprawnie obsługiwać stronę ale również zmieniliśmy jej wygląd. Zaktualizowane zostały wszystkie pozycje w menu strony stąd zachęcamy do do ich przejrzenia. Wprowadziliśmy sylwetki nowych zawodników a niedługo pojawi się menu klubu MLUKS "Dwójka" o współpracy z którym pisaliśmy w poprzednim newsie. 

 

Po "remoncie" strona znów cieszy się dużą ilością odwiedzin. W marcu zanotowaliśmy ponad 1500 wejść a w kwietniu do dnia dzisiejszego ponad 1000. Wszystkich odwiedzających naszą stronę pozdrawiamy i zachęcamy do dalszego śledzenia wydarzeń związanych z działalnością obydwu klubów. Już niedługo początek sezonu lekkoatletycznego i ilość informacji o występach lekkoatletów będzie rosła z dnia na dzień. 

 

Po zakończeniu kariery lub przejściach do innych klubów części zawodników pierwszoplanowe role w MLUKS "RAWA" zaczną odgrywać w tym sezonie młodzi zawodnicy. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na Klaudię Kozik i Justynę Wiązek, które mogą zastąpić duet rekordzistek klubu Martę Kowalczyk i Małgosię Piotrowską. Ale na kolejny rekord klubu chyba będziemy musieli trochę poczekać. Mamy nadzieję że odzyska formę Mariusz Rzeźnicki a jesienią po okresie przerwy spowodowanej kłopotami ze zdrowiem pojawi się na bieżni Łukasz Florek. Ostatniego słowa na pewno jeszcze nie powiedzieli najstarsi zawodnicy Patryk Wasiak i Mateusz Szadkowski. Będziemy również śledzić z zainteresowaniem występy naszych wychowanków Kamila Budziejewskiego ( AZS Łódź ) i Bartka Michalaka ( AZS AWF Warszawa )