Złoty medal Mistrzostw Województwa SZS dla Martyny Sęczek ! Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
piątek, 22 stycznia 2021 20:22Świetny start Martyny podczas Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego !

 

 

Z Mistrzostw Województwa SZS w indywidualnych biegach przełajowych wracamy z jednym ale najcenniejszym medalem – Martyna Sęczek zdobyła złoto w kategorii szkół średnich. Martyna w ubiegłorocznych mistrzostwach zajęła 3 lokatę a w tym roku z powodzeniem zastąpiła 2-krotną mistrzynie Magdę Ciołak. Bieg był trudny. Mocne tempo narzuciła zawodniczka gospodarzy ale nie dała rady utrzymać go do końca.
Na 150 metrów do mety liczyły się tylko 3 zawodniczki i wszystkie to rawianki. Poza Martyną Sęczek była to Ola Karolczuk ( brązowa medalistka MP w biegach górskich ) i Martyna Karolczuk ( srebrna medalistka MP U16 na 600 m ) Nasza Martyna zaatakowała pierwsza i mimo, że obydwie rywalki z LUKS Boguszyce naciskały mocno do ostatnich metrów biegu, utrzymała prowadzenie.
Dobre miejsca w tej samej kategorii wśród chłopców zajęli Rafał Sobstel ( 5 lokata ) i Igor Jarmundowicz ( 7 lokata )
Cała trójka jeszcze przez najbliższe 2 lata będzie rywalizowała w zawodach SZS tak więc Martyna ma szanse na powtórzenie osiągnięcia Magdy Ciołak.
W najmłodszej kategorii dziewcząt klas V-VI Nadia Smyczek zajęła szóstą lokatę będąc najlepszą w swoim roczniku i będziemy liczyć na medal za rok.

 

Poprawiony: piątek, 22 stycznia 2021 20:26