Mistrzostwa Województwa Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki w biegach przełajowych Drukuj Email
Wpisany przez administrator
czwartek, 07 października 2021 20:00

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego OZLA w biegach przełajowych

W mocno okrojonym składzie wzięliśmy udział w Mistrzostwach Województwa Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki w biegach przełajowych. Znakomicie zaprezentowała się Magda Ciołak, która nie dała szans rywalkom na dystansie 6 km w kategorii open, pokonując medalistki Mistrzostw Polski w biegach górskich o ponad 1,5 minuty.
W kategorii U18 Rafał Sobstel zajął 5 lokatę. Debiutująca w naszym klubie Natalka Piotrowska ( U14 ) zajęła 4 lokatę a tuż za nią przybiegły Nadia Smyczek ( 5 m ) i Hania Winnicka ( 6 m )
Druga z debiutantek Julia Modelewska ( U16 ) zajęła 7 m. Domeną Julki są jednak krótsze dystanse. Na dodatek błąd sędziego na trasie spowodował, że musiała pokonać dystans o blisko 300 m dłuższy.

Poprawiony: czwartek, 27 stycznia 2022 19:10