Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych U-16 Drukuj Email
Wpisany przez administrator
sobota, 05 lutego 2022 19:38

Juniorzy młodsi w przełaju

Podczas odbywających się 27 Listopada Mistrzostwach Polski U18 w biegach przełajowych na dystansie 3 km najlepiej wypadła Martyna Sęczek zajmując 21 lokatę. Na 29 pozycji sklasyfikowana została Basia Woźniak. Obie zawodniczką biegające na codzień głównie dystans 400 m a czasami biegi górskie, popisały się znakomitą końcówką, na stromym podbiegu wyprzedzając sporą grupę rywalek. Nareszcie dobry występ na MP w wykonaniu Rafała Sobstela, który na 6 km zajął 23 lokatę po emocjonującej rywalizacji. Magda Ciolak, która w ostatniej niemal chwili zdecydowała się na start, na dystansie 6 km U23 zajęła 8 lokatę. Zbyt optymistyczny początek biegu kosztował Magdę sporo sił co przełożyło się na końcowe miejsce.

Poprawiony: sobota, 05 lutego 2022 19:44