5 medali w mistrzostwach LZS Drukuj Email
Wpisany przez administrator
czwartek, 28 maja 2009 21:16

5 medali w Mistrzostwach Województwa LZS szkół średnich w Łodzi zdobyli nasi zawodnicy, w tym 2 złote

dwa piąte miejsca w zawodach rejonowych w czwórboju oraz rekord szkoły Julki Skierskiej w skoku w dal

4 miejsce Kamila Budziejewskiego w AMP w sztafecie 4 x 400 m

Podczas rozegranych 28 maja na stadionie AZS w Łodzi Mistrzostw Województwa LZS szkół średnich, nasi reprezentanci zdobyli 5 medali w tym 2 złote. W biegu na 100 m Robert Brzostek zajął drugie miejsce z wynikiem 11.75 a Mateusz Szadkowski trzecie ( 11.82 ) Robert na swoim koronnym dystansie 400 m zwyciężył z czasem  52.83. Natomiast Mateusz Szadkowski na 200 m zajął drugie miejsce. Kończąca zawody sztafeta 4 x 400 m tradycyjnie zakończyła się naszym sukcesem. Skład sztafety uzupełnili Emil Wiśniewski i Tomasz Kruś.

Podczas rozegranych w Kutnie w tym samym dniu mistrzostw rejonu w czwórboju lekkoatletycznym nasi zawodnicy reprezentujący SP 1 wypadli dość przecietnie. Zarówno dziewcęta jak i chłopcy zajeli piąte miejsca. Ozdobą naszego występu był najdłuższy skok zawodów jaki oddała julka Skierska ustanawiając jednocześnie nowy rekord szkoły w tej konkurencji. 4,42 to odległość lepsza od wyniku Marty Kowalczyk sprzed kilku lat o 7 centymetrów.

Podczas Akademickich Mistrzostw Polski nasz wychowanek Kamil Budziejewski wystapił w sztafecie 4 x 400 m AZS Łódź, która zajęła IV miejsce.

Poprawiony: niedziela, 31 maja 2009 17:47